WYSTAWA MAGDALENY SZESZYCKIEJ
🎨✨ Zapraszamy na wyjątkową wystawę! ✨🎨
17 maja 2026 r. o godz. 16:00 odbył się wernisaż wystawy sztuki autorstwa Magdaleny Szeszyckiej 💫
📍 Miejsce:
Osiedla Wojska Polskiego 16/35
oddział Centrum Kultury RONDO
Zapraszamy do zwiedzania wystawy!
To doskonała okazja, by zanurzyć się w świecie subtelnych emocji, kobiecej siły i artystycznej ekspresji 🖌️🖤
Czekają na Was wyjątkowe prace, inspirująca atmosfera i możliwość spotkania z artystką 🌹
Zabierzcie znajomych i spędźcie wolny czas w otoczeniu sztuki 🎭✨
Do zobaczenia! 👋😊


_(1).jpg)
-1.jpg)
).jpg)