GRODZISKA NOC GWIAZD 2015

 

 

Jak co roku na licznie przybyłą publiczność w Parku Miejskim czekały nie lada atrakcje. Można było posłuchać swoich ulubionych wokalistów, nasze rodzime zespoły, a także pobawić się, potańczyć i rodzinnie spędzić weekendowy czas.

W zróżnicowanym programie, jaki przygotowało Centrum Kultury Rondo, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Oprócz wesołego miasteczka i tradycyjnie stoisk handlowych przyciągających głównie najmłodszych, sobota minęła koncertowo. Jako pierwszy, na scenie pojawił się zespół ANN, grający rockowe brzmienia. Kolejno zaprezentowała się Kasia Wilk, znana polska piosenkarska, która mimo padającego deszczu zagrzewała zebranych swoim pięknym głosem i przebojami do wspólnej zabawy. Na zakończenie wieczoru wystąpił Mezo, jeden
z najbardziej uznanych polskich raperów, znany także jako dziennikarz radiowy
i osobowość telewizyjna. Razem z publicznością zaśpiewał takie hity jak: Sacrum, Ważne i wiele innych, także wspólnie z Kasią Wilk. Po koncertach nasze gwiazdy rozdawały autografy i pozowały do zdjęć. Ostatnim punktem programu była zabawa taneczna przy DJ Mac Vind.

W sobotę o godzinie 15.00 amatorzy podniebnych ewolucji mogli podziwiać najlepszą grupę akrobacyjną naszego kraju „Żelazny 6” na lotnisku w Kąkolewie. Licznie przybyli mieszkańcy z zapartym tchem obserwowali przepiękne i bardzo trudne ewolucje członków grupy.

Niedziela była bardziej rodzinna i nastawiona na atrakcje dla najmłodszych. Dzieci spędziły miło czas bawiąc się w „Świecie Fantazji”. Następnie park wypełnił się po brzegi, bo na scenie zaprezentowała się „Arka Noego”. Wszyscy wspólnie śpiewali znane utwory i tańczyli razem z dziećmi. Na zakończenie można było otrzymać autografy i zakupić płytę zespołu, a także zrobić sobie zdjęcia z jej członkami. Kolejno na scenie zaprezentowały się rodzime zespoły: Formacja HIP-HOP /TIK TAKI i LIFT OFF/, a także studium piosenki i recytowanie wierszy. „ZESPÓŁ FANATIC” bawił publiczność w rytmach disco polo, utwory takie jak „Czarownica”, „Wakacyjna Miłość” czy „Zwariowana Gocha” porwały wszystkich do wspólnej zabawy. Na zakończenie DJ MACO er bawił zebranych
w tanecznych rytmach.

 •  

   

   

   

   

  CENTRUM KULTURY RONDO 

  ul. Kolejowa 12

  62-065 Grodzisk Wielkopolski

  tel: 61 22 71 280

  grodzisk@ckrondo.pl